Bejamas rozwija si臋 bardzo szybko. Dynamicznie przybywa nam pracownik贸w jak i klient贸w, z kt贸rymi wsp贸艂pracujemy na co dzie艅. Aby wszystko sz艂o g艂adko, tak jak lubimy, dok艂adamy wszelkich stara艅, 偶eby nasi klienci byli zadowoleni z efekt贸w naszych us艂ug.

W zwi膮zku z tym szukamy m膮drej g艂owy, kt贸ra pomo偶e nam uczyni膰 ten proces jeszcze lepszym. Poszukujemy osoby, kt贸ra pomo偶e nam zadba膰 o naszych klient贸w od strony finansowej i administracyjnej.

Jako M艂odszy specjalista ds. finansowych i administracyjnych b臋dziesz wsp贸艂pracowa膰 bezpo艣rednio z naszym HR Administration & Remote Office Managerem, CEO, Head of Sales oraz Head of Delivery, kt贸rzy stale kontaktuj膮 si臋 z naszymi obecnymi i przysz艂ymi klientami.

Tw贸j profil:

  • Co najmniej rok udokumentowanego do艣wiadczenia w pracy na podobnym stanowisku.
  • Jeste艣my mi臋dzynarodow膮 firm膮, wi臋c znajomo艣膰 j臋zyka na poziomie B2+/C1 jest niezb臋dna.
  • Znajomo艣膰 polskich przepis贸w ksi臋gowych i podatkowych (do艣wiadczenie b臋dzie ogromnym plusem).聽
  • Umiej臋tno艣膰 tworzenia um贸w i aneks贸w dla klienta w oparciu o gotowe szablony, nad kt贸rymi piecze sprawuje nasz prawnik.
  • Umiej臋tno艣膰 budowania i utrzymywania dobrych relacji z klientami.聽
  • Wysoka samodzielno艣膰 w pracy na co dzie艅.
  • Bardzo dobra znajomo艣膰 podstawowych funkcji arkuszy kalkulacyjnych (Excel, Google Sheets)
  • Bardzo dobre zarz膮dzanie czasem oraz priorytetyzacja zada艅.
  • Wysoka dok艂adno艣膰 i skrupulatno艣膰 w codziennej pracy. Sumienno艣膰 w wykonywaniu obowi膮zk贸w.聽
  • Proaktywna postawa "can-do" w rozwi膮zywaniu problem贸w i proponowaniu rozwi膮za艅.

Mile widziane:

  • Zaawansowana znajomo艣膰 arkuszy kalkulacyjnych, ich funkcji oraz pisanie makr/skrypt贸w automatyzuj膮cych.
  • Znajomo艣膰 zagadnie艅 z zakresu prawa podatkowego.聽聽
  • Znajomo艣膰 zagadnie艅 zwi膮zanych z IP Box.
  • Do艣wiadczenie w kompleksowej obs艂udze klienta oraz przeprowadzenie go przez proces onboardingu
  • Praca z programem do obs艂ugi faktur聽

Twoje zadania na tym stanowisku:

  • Wsparcie klienta w zakresie dokumentacji (tworzenie projekt贸w um贸w, aneks贸w,dokument贸w sprzeda偶y, itp.).
  • Bie偶膮cy kontakt z klientem w zakresie zmian w projekcie pod k膮tem dokumentacyjnym i finansowym
  • Weryfikacja terminowo艣ci i p艂atno艣ci faktur przez klient贸w
  • Wprowadzanie danych do program贸w oraz arkusz贸w rozliczeniowych, wewn臋trzne prowadzenie procesu fakturowania i rozliczania klient贸w
  • 艢cis艂a wsp贸艂praca z ksi臋gowo艣ci膮.

Jako cz艂onek naszego zespo艂u mo偶esz liczy膰 na:

  • Podej艣cie remote first - za艂atwiaj sprawy z domu, przestrzeni co-workingowej, czy pla偶y.
  • Elastyczno艣膰 harmonogramu pracy i mo偶liwo艣膰 pracy w wi臋kszo艣ci asynchronicznej.
  • Learning & development - zaproponuj kurs, z kt贸rego chcesz si臋 uczy膰 i otrzymaj 100% zwrotu koszt贸w.
  • Przestrze艅 co-workingowa we Wroc艂awiu - dla tych, kt贸rzy mieszkaj膮 we Wroc艂awiu, lub tych, kt贸rzy chcieliby spr贸bowa膰 - zawsze zapraszamy!
  • Karta sportowa i dodatek finansowy do opieki zdrowotnej
  • Bejamas Library - zacz臋li艣my budowa膰 nasz膮 wewn臋trzn膮 cyfrow膮 bibliotek臋 - i Ty te偶 mo偶esz z niej korzysta膰.
  • Rodzaj umowy, kt贸ry Ci odpowiada (UoP/ B2B)

Czekamy na Twoje CV! :)聽

Bejamas Team

M艂odszy spec. ds. finansowych i administracyjnych

Deadline: Ongoing
Remote-first

Work benefits

Because happy people make a great company.

Learning backup

Propose a course you and the team want to learn from and get a 100% refund.

Exciting retreats

Meet your co-workers chilling on company retreats or during smaller local gatherings.

Co-working space in Wroclaw

For those living in Wroclaw, or those who鈥檇 like to try - you鈥檙e always welcome.

Unlimited access to Frontend Masters platform

Elevate your work to a higher level with practical courses, workshops and learning paths. No limits, all premium stuff included.

Individual development framework

Starting from your aspirations and experience, through team and business orientation, ending up with particular tasks to do.

Healthcare add-on

An unexpected dentist appointment, lab tests, or just a regular check-up? You can have it covered with the healthcare add-on we provide on top of your monthly salary.

Calculate your add-on

Get things done from home, co-working space, or a beach.

Sports card

For those living in Poland - you鈥檙e always welcome.

Bejamas Library

We've started building our internal digital library for bookworms - and you are welcome to be a contributor too.

Things we value

Believability at the core

As a remote team of independent thinkers, we need to share common values and behaviors to make things work.

Honesty

We believe that working remotely calls for radical transparency and truthfulness - both to our clients and ourselves.

Open-
mindedness

Got any idea how something could be done better? Good. We love constructive feedback and improving our skills.

Responsibility

We base our work culture on mutual trust. To make things work all of us need to be committed and feel responsible for our tasks.

Empathy

We get that sometimes things don鈥檛 go the way we鈥檇 like them to. We talk and listen to each other to find the best solution.

Ready to join?